GÖLBAŞI’NIN PARKLARINDA TEMİZLİK VE BAKIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Gölbaşı Belediyesi, ilçe genelindeki parklarda temizlik ve bakım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Parklardaki uzayan çimler biçilirken, çöpler ekipler tarafından toplanıyor.


Gölbaşı Belediyesi ekipleri, vatandaşların daha temiz ve düzenli bir ortamda vakit geçirebilmeleri için park alanlarında kapsamlı temizlik ve bakım çalışmaları yapıyor. Çalışmalar sırasında, çim biçme, ağaç budama, çiçek dikimi ve sulama gibi işlemler titizlikle yürütülürken, üfleme makineleri, vakumlu süpürme araçları ve süpürgelerle parklar pırıl pırıl yapılıyor.


Yetkililer tarafından belediye ekiplerinin, vatandaşların daha sağlıklı bir ortamda dinlenmeleri ve ailece vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla park ve bahçelerdeki çalışmaların aralıksız devam edeceği belirtildi.

 

“Bu alanların bakım ve temizliğine çok önem veriyoruz”

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, yapılan çalışmalarla ilgili olarak, "Vatandaşlarımızın sağlıklı ve temiz bir çevrede vakit geçirebilmeleri için ekiplerimiz her gün çalışma gerçekleştiriyor. Gece gündüz gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla, vatandaşlarımız için nefes alma yeri olan, ailece vakit geçirdiği park ve bahçelerimizi pırıl pırıl yapıyoruz. Bu alanların bakım ve temizliğine çok önem veriyoruz. Vatandaşlarımızdan da park ve bahçelerimizi daha temiz tutmalarını rica ediyoruz. Biz daha temiz, daha yaşanabilir bir Gölbaşı için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.” diye konuştu.