GÖLBAŞI KURBAN KESİM VE SATIŞ MERKEZİ'NDE ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ

Gölbaşı Belediyesi, vatandaşların Kurban Bayramı süresince daha rahat ve konforlu hizmet alabilmesi için Kurban Kesim ve Satış Merkezi'nde ücretsiz internet hizmeti sunmaya başladı.


Gölbaşı Belediyesi, Kurban Kesim ve Satış Merkezi'ndeki hizmetlerine bir yenisi daha ekledi. Belediye yaptığı protokolle alanda vatandaşlara ücretsiz internet imkânı sunacak. Ücretsiz internet hizmeti, Bayram öncesi ve bayram boyunca 7/24 erişime açık olacak. Bu hizmet sayesinde vatandaşlar, online işlemlerini kolayca gerçekleştirebilecek ve sevdikleriyle iletişimde kalabilecek.


Alandaki WİFİ’ye bağlanan vatandaşlar KVKK aydınlatma metnini onayladıktan sonra, bilgilerini doldurarak 4 MB hızındaki internetle işlemlerini kolayca yapabilecek.


“Vatandaşlarımıza çeşitli hizmetler sunuyoruz”


Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, yaptığı açıklamada, "Kurban Bayramı'nın anlam ve önemine uygun olarak, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çeşitli hizmetler sunuyoruz. Ücretsiz internet hizmeti de bu çabalarımızın bir parçası. Vatandaşlarımızın memnuniyeti için gece gündüz çalışarak hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.