Meclis Başkan Vekilleri

  • Oğuz Kağan TANRIVERDİ (1.Meclis Başkan Vekili)
  • Engin ÇELİK(2.Meclis Başkan Vekili)

Asıl Katip

  • Alper CEBECİ
  • Faik ELDEKÇİ

Hukuk - Tarifeler - Plan ve Bütçe - Hesap Tetkik Komisyonu

  • Fatih YAŞLIOĞLU (Kom. Bşk)
  • Alper CEBECİ (Bşk Vek.)
  • Özer POLAT (Üye)
  • Feramis BAŞARAN (Üye)
  • Saniye ÇİFTÇİ ERTÜRK (Üye)

Araştırma Geliştirme Komisyonu

  • Mehmet Kürşad KOÇAK (Kom. Bşk)
  • Hüseyin ÇAKMAK (Bşk Vk)
  • Murat ILIKAN (Üye)
  • Serkan AYDOĞAN (Üye)
  • Engin ÇELİK (Üye)

Çevre - Sağlık ve İsimlendirme Komisyonu

  • Mürşit GÜLHAN (Kom. Bşk)
  • Meral BOSTAN (Bşk Vk)
  • Savaş MÜLAZİMOĞLU (Üye)
  • Aslı SEREN (Üye)
  • Hacı Mehmet KARAGÖZ (Üye)

Sanayi Esnafı ve Tüketici Hakları Komisyonu

  • Osman ÇAKIR (Kom. Bşk)
  • Savaş KARAGÖZ (Bşk Vk)
  • Şükrü İNALTEKİN (Üye)
  • Gürol EMEKLİ (Üye)
  • Selçuk DAĞDELENER (Üye)

Eğitim Komisyonu

  • Faik ELDEKÇİ (Kom. Bşk)
  • Sinan ACAR (Bşk Vk)
  • Uğur MİRZA (Üye)

Yerel Yönetimler ve Sivil Toplum Örgütleriyle Koordinasyon Komisyonu

  • Özgür ÖKMEN (Kom. Bşk)
  • Ercan ŞİMŞEK (Bşk Vk)
  • Hasan GÜLER (Üye)

İmar - İstimlak - Emlak Komisyonu

  • Nevzat DULKADİR (Kom. Bşk)
  • Aydoğan CAN (Bşk Vk)
  • Osman KARAASLAN (Üye)
  • Oğuz Kağan TANRIVERDİ (Üye)
  • Fikret BAHADAN (Üye)

Kültür ve Turizm Komisyonu

  • Alper CEBECİ (Kom. Bşk)
  • Özer POLAT (Bşk Vk)
  • Fatih YAŞLIOĞLU (Üye)
  • Feramis BAŞARAN (Üye)
  • Saniye ÇİFTÇİ ERTÜRK (Üye)

Halkla İlişkiler - Çalışan ve İnsan Hakları Komisyonu

  • Serkan AYDOĞAN (Kom. Bşk)
  • Murat ILIKAN (Bşk Vk)
  • Mehmet Kürşat KOÇAK (Üye)
  • Engin ÇELİK (Üye)
  • Hüseyin ÇAKMAK (Üye)

Aile ve Sosyal Politikalar Komisyonu

  • Aslı SEREN (Kom. Bşk)
  • Mürşit GÜLHAN (Bşk Vk)
  • Meral BOSTAN (Üye)
  • Savaş MÜLAZİMOĞLU (Üye)
  • Hacı Mehmet KARAGÖZ (Üye)

Kırsal Kalkınma Komisyonu

  • Gürol EMEKLİ (Kom. Bşk)
  • Şükrü İNALTEKİN (Bşk Vk)
  • Osman ÇAKIR (Üye)
  • Savaş KARAGÖZ (Üye)
  • Selçuk DAĞDELENER (Üye)

Gençlik Spor AB ve Dış ilişkiler Komisyonu

  • Uğur MİRZA (Kom. Bşk)
  • Sinan ACAR (Bşk Vk)
  • Faik ELDEKÇİ (Üye)

Alt Yapı Komisyonu

  • Hasan GÜLER (Kom. Bşk)
  • Ercan ŞİMŞEK (Bşk Vk)
  • Özgür ÖKMEN (Üye)