Untitled Document
Başkan Duruay Yerel Basınla Buluştu
11 Ocak 2018
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla yerel basınla bir araya geldi.

Başkan Duruay, ‘10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’ için Gölbaşı’nda yerel gazetecilik yapan basın mensupları ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Gazeteciler ile sohbet eden, soru ve önerilerini dinleyen Duruay, daha sonra gazetecilere 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle hediye takdim etti.

Duruay “Zorlu şartlar içerisinde görevini icra eden, kamuoyunun doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmasını sağlayan, basın mensubu kardeşlerimin 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum, meslek hayatlarında kendilerine başarılar diliyorum.” dedi 

Gazetecilerle Proje Alanları Gezildi

Yapılan toplantı sonrasında Gölbaşı Yerel Gazetecileri, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, AK Parti Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Hayrunnisa Işık Aydoğan, AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Tarık Kuyrukçu ile birlikte yapılan projeleri gezdiren Başkan Duruay, projelerin son durumu hakkında gazetecilere bilgi verdi. Belediye hizmetlerinin yerinde görülmesi ve bilgilendirme yapılması adına düzenlenen proje gezi turunda, Başkan Duruay ve beraberindeki heyet , Eymir Mahallesi Sosyal Tesisleri, Şehir Parkı, Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri, Mevlana Spor Merkezi inşaat çalışmalarında incelemelerde bulundu.