ŞİMŞEK “SİZ BİZ YOK GÖLBAŞI İÇİN VARIZ”
18 Nisan 2019
Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e hayırlı olsun ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor. Şimşek’i bugün de Hemşehri Dernekleri Başkanları ziyaret etti.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gölbaşı için hep beraber el ele vererek birlikte çalışacaklarını ifade ederek “Amacımız Gölbaşı’nı hak ettiği yerlere taşımak. Bunun için de siz biz yok Gölbaşı var diyoruz” dedi.

HEMŞEHRİ DERNEKLERİNDEN ZİYARET

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’e bugün de Gölbaşı’ndaki Hemşehri Dernekleri temsilcileri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gölbaşı’nın hemşehri dernekleri kuruluşlarından Yozgatlılar Derneği Başkanı Murat Karakurt, Çorumlular Derneği Başkanı Osman Ulunç, Çankırılılar Derneği Başkanı Mustafa Taş, Bayburtlular Derneği Başkanı Yüksel Kaymak, Kars, Ardahan, Iğdır (KAİ) Derneği Başkanı Salih Kara, Ardahanlılar Derneği Başkanı Yücel Aktaş, Artvinlililer Derneği Başkanı Bekir Demir, Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Gökhan Demir, Samsunlular Derneği Başkanı Kerim Tekin , Kırşehirliler Derneği Başkanı Yalçın Coşkun, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’i makamında ziyaret edederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Gölbaşı’nda yaşayan hemşehri derneklerinin temsilcilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Şimşek, ziyaretlerinden dolayı Hemşehri Dernekleri Başkanlarına teşekkür etti.

Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek, Gölbaşı için hep birlikte el ele vererek çalışacaklarını ifade ederek “Amacımız Gölbaşı’nı hak ettiği yerlere taşımak olacak. Bunun için de siz, biz yok Gölbaşı var diyoruz. Gölbaşı sevdalıları olarak ilçemiz için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyacağız” dedi.