MEHMET ÖZHASEKİ GÖLBAŞI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
18 Ocak 2019
AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Gölbaşı Belediyesi’ni ziyaret etti.Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki’yi makamında ağırladı.

Mehmet  Özhaseki’nin Gölbaşı Belediyesi’ne yaptığı ziyarette AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan, MHP  Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve AK Parti – MHP Gölbaşı Cumhur İttifakı adayı Ramazan Şimşek de eşlik etti.

Gölbaşı Belediyesi’nde gerçekleştirilen görüşmede AK Parti ve MHP’nin ortak Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki Gölbaşı’nın Cumhur ittifakının ete kemiğe büründüğü sembol ilçelerden biri olduğunu vurguladı.

ÖZHASEKİ “GÖLBAŞI CUMHUR İTTİFAKININ ETE KEMİĞE BÜRÜNDÜĞÜ İLÇELERDEN”

Mehmet Özhaseki görüşmede ayrıca “ Gölbaşı için alınan bu önemli kararın önce milletimize, Ankara’mıza ve Gölbaşı’na hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ülke için bir araya gelmeleriyle oluşan Cumhur İttifakı’nda Gölbaşı sembol ilçelerden biridir. Tabi bu birlikteliğin özelinde Türk Milletinin bekası, ülkemizin bekası ve geleceği var. Bu ülkeye karşı kötülük yapmak için bir araya gelenlere karşı onlar karşısında dimdik durmak için bir araya gelen AK Partili ve MHP’li kadroların iradeleri ve azimleri var. Bu ittifak görüşmeleri yapılırken hiçbir zaman şu belediye sizin olsun, bu belediye bizim olsun gibi bir pazarlık içine girişmedik. Şu ilçe olmazsa olmaz, üç ilçe sizde kalsın, beş ilçe bizde kalsın gibi derdimiz olmadı. Bu seçimlerde bir tek derdimiz vardı bu bir yerel seçim,  belediye başkanlarını seçeceğiz, onlarda vatandaşlara hizmet edecek bu durumda ister belediye başkanı AK Partili olmuş, ister MHP’li olsun fark etmez dedik. Yeter ki PKK sempatizanı birisi olmasın, yeter ki FETÖ ağzı ile konuşan birisi olmasın, gizli kapaklı onların sözcülüğünü yapan birisi olmasın” ifadelerini kullandı.

ÖZHASEKİ’DEN ŞİMŞEK’E DESTEK

Gölbaşı Belediyesine yaptığı ziyareti tamamlayan Mehmet Özhaseki daha sonra, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akceylan ile MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek burada Cumhur ittifakı adayı Ramazan Şimşek’e desteklerini açıkladılar.