ONLİNE EĞİTİM PLATFORMU İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

Nitelikli eğitimleri, günümüz teknolojilerinin kullanıldığı modern bir teknik alt yapı ile sanal ortamda vatandaşlara ulaştırmak için Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in talimatıyla hayata geçecek olan ‘GÖLBAŞI ONLİNE EĞİTİM PLATFORMU’ için başvurular başlıyor.

Fırsat eşitsizliğini ortadan kaldıran, öğrenci ile öğretmenin aynı ortamda bulunma zorunluluğunun olmadığı, derslerin sanal ortamda, canlı, görüntülü, sesli ve interaktif olarak işlendiği modern eğitim sistemi Gölbaşı halkıyla buluşuyor.

ÖNCELİK KADINLARIN OLACAK

Kadınlara yönelik projelere öncelik veren Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, ONLİNE EĞİTİM PLATFORMU’nda da önceliği kadınlara verdi. Platformda ilk olarak kadınlara yönelik Temel Girişimcilik Eğitimi, Dijital Okuryazarlık Eğitimi, Dijital Pazarlama Eğitimi, Özgeçmiş Hazırlama ve Mülakat Becerileri Eğitimi, Stresle Başa Çıkma Eğitimi, İkna Becerileri Eğitimi, Etkili Karar Verme Eğitimi, Etkili İletişim Eğitimi, Telefonda İletişim Eğitimi, Doğuma Hazırlık ve Bebek Bakım Eğitimi gibi, kadınların girişimcilik ve  kişisel gelişim kapasitelerini artıracak eğitimler verilecek.

KAYITLAR BAŞLIYOR

ONLİNE EĞİTİM PLATFORMU’ndan eğitim almak isteyen 18 yaş üstü kadınlar, 3 Şubat gününden itibaren Gölbaşı Belediyesi Binası’ndaki kayıt merkezlerine T.C. kimlik kartlarıyla başvurup kayıtlarını yaptırabilecekler.

EĞİTİMİN SONUNDA SERTİFİKA VERİLECEK

Kaydını yaptıran kursiyerler, ONLİNE EĞİTİM PLATFORMU’nda kendilerine verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak  eğitimlerine başlayabilecek. Kursu başarıyla bitiren kadın kursiyerlere, eğitim sonunda sertifika verilecek.